Перейти до вмісту
Компанія орієнтована на довгострокову співпрацю з кожною людиною, що звернулася до нас

Про нас

Група компаній «АТЕХНО» оперативно надає послуги в повному обсязі, допомагаючи всім своїм клієнтам економити час і сили. Контакти і повний список послуг, що надаються, знаходиться у відповідному розділі нашого основного сайту http://atehno.com.ua/.

Всі виникаючі запитання ви можете ставити, зв’язавшись з нами по телефону або електронною поштою. Ми допоможемо у вирішенні навіть найскладніших завдань.

Бетононасоси та запчастини один з напрямків нашої діяльності.

Ми працюємо з відомими світовими виробниками

B2B рішення в будівництві

Продаж техніки та пристосувань для роботи з бетоном від провідних світових виробників:
- стаціонарні бетононасоси та автобетононасоси;
- бетонорозподільні стріли (механічні та гідравлічні);
- комплектуючі та витратні матеріали для вищевказаної техніки;
- труби, шланги, поворотні коліна, замки, ущільнюачі для бетоноводів.
Наша компанія є відповідальним постачальником

Ми надаємо найкращі послуги

Бетононасоси – важлива складова сучасного будівництва та особлива категорія будівельної спецтехніки.
Заливка та укладання бетонних сумішей – невід’ємний етап практично будь-якого будівництва. Тому бетононасоси та бетонподаючі магістралі необхідні для спрощення процессу бетонних робіт та, головне, підвищення інтенсивності та продуктивності цих робіт.

Бетононасоси є окремою категорією будівельної спецтехніки.
Ця техніка необхідна для прийому бетонних сумішей у спеціальні бункери з подальшою їх подачею по спеціальним бетоноводам до місць зведення об’єктів будівництва, де проводяться роботи з бетонування

Бетоноводи (гумові чи металеві) – ознака великих будівельних об’єктів. Бетоноводні магістралі мають особливу спеціфіку побудови, а також не менш специфічні процеси обслуговування та підтримки працездатності. Враховуючи високу абразивність та значну вагу бетонних сумішей, виникає потреба у пошуку надійного постачальника комплектуючих для машин та обладнання, що транспортують бетон від виробника до місця заливки. Всі вузли та комплектуючі піддаються значному зносу, що робить нагальною потребу своєчасної заміни їх для підтримки безперебійної роботи обладнання.

Ми пропонуємо широкий вибір комплектуючих та запасних частин до бетоноподавальної техніки різних виробників у широкому ціновому діапазоні.

Ви маєте можливість звернутися до нас та одержати консультацію стосовно наявності бетононасосів та запчастин, комплектуючих, деталей та стосовно цін на них.

бетононасоси cifa history

Бетононасосні установки

У співробітництві з нашими колегами ми маємо можливість поставити під замовлення будь-який бетононасос, практично будь-якого виробника з будь-якої країни.

Бетоноводи сталеві та гумові

У першу чергу якість та надійність. Складові бетонолитних магістралей, які ми пропонуємо до продажу, відповідають світовим стандартам якості та надійності.

Запчастини до бетононасосів

Ми пропонуємо продукцію, що сумісна з бетононасосами відомих світових брендів, не поступається якістю оригінальним запчастинам та приваблює вигідною ціною.

Що люди кажуть про нас

Відгуки наших клієнтів

5/5
Звертався стосовно купівлі запасних частин до бетононасосу. Одержав професійну консультацію. Замовлення відпрацювали швидко та якісно. Нарікань не маю, планую тривале співробітництво.
Олег Галушко
Підприємець
5/5
В першу чергу хочу зазначити професійний сервіс. Звертався стосовно сприяння в поставці автобетононасосу. Все відбулося відносно швидко та успішно. Тепер постійно звертаюся з питань купівлі комплектуючих до бетононасосу та витратних матеріалів.
Петро Сагайдак
Головний інженер
Працюйте з нами

Запитати цінову пропозицію на бетононасоси та запчастини

Ви завжди можете звернутися до нас з запитом цінової пропозиції на бетононасоси та запчастини. Також ми маємо можливість поставляти під замовлення практично будь-яке обладнання та пристрої для бетону, відповідно комплектуючі та деталі для нього.
бетононасоси та запчастини

Напишіть нам

Відправте мейл.